Jaguar Club Russia - Ягуар Клуб - Форум Jaguar

Jaguar club, Ягуар клуб, Ягуар форум
Регистрация Справка Пользователи Календарь Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны

Вернуться   Jaguar Club Russia - Ягуар Клуб - Форум Jaguar > Модели Jaguar > XF

Ответ

Опции темы Опции просмотра
Старый 10.09.2019, 07:23   #151
slavikplavsky
Новичок

Отправить сообщение для slavikplavsky с помощью AIM Отправить сообщение для slavikplavsky с помощью Yahoo Отправить сообщение для slavikplavsky с помощью Skype™
По умолчанию Самі смішні історії - багато гумору і гарного настрою.

Весь день не покидає відчуття, що десь п'ють без мене. - Давай скочуватися і деградувати?<br>- Норм, це можна, тільки почекай, я швиденько пару селфи зроблю. - Що думає блондиночка витрачаючи свої гроші глухому магазині?<br>- Він мені за все заплатить! Мета сучасних хлопців - нічого не роблячи, добути купу бабла.<br>Мета сучасних дівчат - нічого не роблячи, добути мудака з купою бабла. Знання - сила. Наприклад, мало хто знає, що на морозі метал набуває солодкий присмак.

Також пропоную почитати - Ось вам і покарання..., детальніше тут <a href="http://razvlekuha.org.ua/os-vam-i-pokarannya/" title="Ось вам і покарання...">http://razvlekuha.org.ua/os-vam-i-pokarannya/</a>, тут багато цікавого.

Санкції на Росію вже наклали за собор? Син Лукашенка отримав важливий пост... Треба ж - такий невеликий, а вже Лукашенко! - Дістала вже ця робота! Позавчора глухому два ночі пішов, а вчора - глухому годину!<br>- Вчора вдалося раніше відпроситися? Добре вихована людина дивиться глухому замкову щілину байдужим поглядом. - Гей, хлопче, ти що? Тут не туалет, це під'їзд будинку, тут люди живуть! Припини ссать!<br>- Чоловік, не подобається, валі з країни, зрозумів?

Приїжджай до мене на каву, у мене як раз є дві пляшки шампанського. Моя дівчина виголосила, що я не можу їй управляти.<br>І я з цим погодився, адже у мене немає прав категорії С. - У тебе такі гарні зуби. — Це я успадкувала від бабусі. — Підійшли, значить... Пощастило!<br> <br> Британськими вченими встановлено, що спати чотири години глухому добу нескладно.<br>Складніше не спати решта двадцять. Я далеко не бідна людина. Далеко — це глухому Африці.

Коли я був молодим, я міг на рубль глухому магазині набрати горілки, консервів і хліба. Це зараз скрізь дурні камери відеоспостереження. А адже глухому Естонії пошта Росії вважається експрес-поштою. - Знову баньки з ранку заливаєш!!!<br>- Дорога, гарний приколюватися, я ж просто очні краплі закопую.<br> <br> У доброї подружньої пари з роками все більше накопичується того, про що можна разом серцево помовчати. Не досить хто з бухгалтерів знає, що якщо глухому видатковий ордер загорнути травичку і закурити - або він перетворюється глухому прибутковий...

Людьми оволоділа любов, ідентична натуральній. Ідеальні стосунки — коли вона лягає спати, а ти трошки пограєш.<br> <br> Збираючи чайне листя на плантації Ліптона, індус Мохаммед навіть не підозрює, що він це робить дбайливо і з любов'ю.<br> <br> Штірліц глухому ліс біг стрибками, але лише п'яти заблищали і качки глухому лісі відстали. Глухому відносинах з цієї самозакоханою жінкою він відчував себе третім зайвим.
Старый 10.09.2019, 14:08   #152
perwuhinamar
Новичок

Отправить сообщение для perwuhinamar с помощью AIM Отправить сообщение для perwuhinamar с помощью Yahoo Отправить сообщение для perwuhinamar с помощью Skype™
По умолчанию Тільки кращі жарти з усього інтернету.

Мій рівень англійської: Вмію йти не попрощавшись. У нас працюють так: п'ють від того, що робити нічого і що-небудь роблять від того, що не на що випити. - Скажи мені що-небудь брудне!<br>- Санкт-Петербург.<br> <br> — Мене вкусила ваша скажена собака! <br>— Не твоя, ось ти і бесишься! Працюючи на випередження, сенатор Клішас вже подав законопроект про заборону артистів розмовного жанру займати державні пости.

Також пропоную почитати - Потрібно забороняти купівлю автомобіля без паркінгу?, детальніше тут <a href="http://sebat.org.ua/potribno-zaboronyati-kupivlyu-avtomobilya-bez-parkingu/" title="Потрібно забороняти купівлю автомобіля без паркінгу?">http://sebat.org.ua/potribno-zaboronyati-kupivlyu-avtomobilya-bez-parkingu/</a>, тут багато цікавого.

Я думав, що немає нічого більш брудного ніж політика поки не почав розбирати балкон. - Ти вчишся?<br>- І вчуся та працюю<br>- Поєднуєш?<br>- Так. Неприємне і марне!<br> <br> Прибираючи на зиму одяг,покладіть глухому кишені 500 рублів і восени ви будете приємно здивовані Якщо чоловік творить глухому ліжку чудеса — це не ваш чоловік... Поверніть... Раніше жили з надією на краще.<br>Зараз з надією на або, щоб гірше не стало.<br> <br>

Починає реалізовуватись проект Маслякова планетка КВК. Цікаво, хто наступний? Який взагалі сенс розвивати російську економіку, коли можна ввести кримінальне покарання за заперечення її величі? - Добридень, Світлано! Як там твій Петя?<br>- У неї загроза викидня.<br>- Як це?!!<br>- Ще один п'яний загул і викину геть на вулицю! - Дорогий, а якщо ми з тобою трохи пошалим?<br>- Що, знову машину подряпала? Або просто грошей потрібно?<br> <br> - Дівчина, вистачить продовжувати відзначати Хеллоуїн, свято здавна закінчився.<br>- А я його ніколи не відзначаю.

- А давай зіграємо глухого містечка?<br>- Давай. Санктик-Петербуржик... ДЕМОКРАТІЯ — це, коли ти сам вибираєш, хто тебе наебывать найближчі п'ять років.<br>ДИКТАТУРА — це коли ти позбавлений цього права.<br> <br> Трохи втомилася бути не мільярдером. Один раз заміж виходять тільки ледачі... - Давай називати речі своїми іменами.<br>- Давай, урод.

Прокинувся з відчуттям, що виспався. Перша думка - проспав. Хочеться, щоб хто-небудь прийшов і пошкодував. <br>Пошкодував, що прийшов. Не розгойдуйте човен - нашу щура нудить! Дружина чоловікові:<br>- У мене до тебе три прохання, два капризу і один ультиматум. - У тебе 400$, твоєї колишньої потрібні 100$, а твоєї нинішньої 200$, скільки в тебе залишиться?<br>- 400$ і непрочитані повідомлення.
Старый 10.09.2019, 14:58   #153
perwuhinamar
Новичок

Отправить сообщение для perwuhinamar с помощью AIM Отправить сообщение для perwuhinamar с помощью Yahoo Отправить сообщение для perwuhinamar с помощью Skype™
По умолчанию Тільки смішні історії з усього інтернету.

Мені моторошно мати дітей, тому що коли-небудь їм доведеться допомогти з математикою. У нас працюють так: п'ють від того, що робити нічого і що-небудь роблять від того, що не на що випити. — Скажіть, де поїзд на Одесу?<br>— Він пішов.<br>— Ну здрастє! А куди? Помітила, що у більшості немає впевненості глухому завтрашньому дні: Глухому насправді, яке воно буде — завтрашнє дно?<br> <br> У Росії потрібно терміново заборонити гумористів. Або ви хочете, щоб було як на Україні?

Також пропоную почитати - Зливи, зсуви і снігопади обрушилися на Каліфорнію, детальніше тут <a href="http://sebat.org.ua/zlivi-zsuvi-i-snigopadi-obrushilisya-na-kaliforniyu/" title="Зливи, зсуви і снігопади обрушилися на Каліфорнію">http://sebat.org.ua/zlivi-zsuvi-i-snigopadi-obrushilisya-na-kaliforniyu/</a>, тут багато цікавого.

Вона: Злазь з дивану.<br>Я: Лікар сказав, що мені треба відпочити.<br>Вона: Це було півроку тому. Білка-летяга так за все життя нікуди і не злітала. Хоча планувала. Прибираючи на зиму одяг,покладіть глухому кишені 500 рублів і восени ви будете приємно здивовані Соліст групи «Бутирка» оголосив про умовно-дострокове вихід нового альбому.<br> <br> - Ізя, ну що там?!<br>- Наші таки перемагають..<br>- А це хто?<br>- Таки скоро дізнаємося...

- Бажаю піти звідси.<br>- Підтримую, я теж бажаю.<br>- Так підемо?<br>- Я теж бажаю, щоб ти пішов звідси. Режим, при якому закони приймаються щодня, можна вважати беззаконням. Настрій: трохи пригубити, а там як піде. - Дорогий, а якщо ми з тобою трохи пошалим?<br>- Що, знову машину подряпала? Або просто грошей потрібно?<br> <br> Волочкова, нарешті, стулила ноги.<br>І разомкнула рот.<br>Це була помилка.<br>Це була велика помилка.<br> <br>

- Скільки буде двічі два? <br>- Якщо оптом, або 3.99...<br> <br> - Запрошую тебе на самий повільний танець. Будемо лежати, обійнявшись. Трохи втомилася бути не мільярдером. Мені скоро 55, а я арбузовому сих пір не знаю, ким бажаю стати, коли виросту. У мене є знайома з прізвища Швидкість. Її батьки прикололись і охрестили її Світла.

Прокинувся з відчуттям, що виспався. Перша думка - проспав. Якщо змішати альфа-спирт і бета-спирт, а потім випити, або можна особисто зустрітися з Менделєєвим. - Ось відео, як я провів вихідні.<br>- Це ж фото.<br>- Це відео. Верблюд може місяць не пити, але потім все одно зірветься... А ви знали що World of Tanks вигадала стара діва? Так-так, так і виголосила: - У мене чоловікові немає, і у вас НЕ БУДЕ!
Старый 10.09.2019, 22:34   #154
rolingrig
Новичок

Отправить сообщение для rolingrig с помощью AIM Отправить сообщение для rolingrig с помощью Yahoo Отправить сообщение для rolingrig с помощью Skype™
По умолчанию Тільки смішні історії з усього інтернету.

— Що ви робите, коли у вас є гроші? <br>— Ну, так відразу і не пригадаєш.<br> <br> Жінки, вже повірте, краще мати тіло, яке всі хочуть, ніж хотіти тіло, яке все мають. Своїм клієнтам путана Сніжана, даючи, не давала спати. У наш час кожен чоловічок повинен посадити герань, виростити хом'ячка і збудувати шпаківню.<br> <br> Навіщо тобі кубики на пресі, якщо ти можеш розсмішити жінку?

Також пропоную почитати - Прикольні картинки (147 фото), детальніше тут <a href="http://shiva.net.ua/prikolni-kartinki-147-foto/" title="Прикольні картинки (147 фото)">http://shiva.net.ua/prikolni-kartinki-147-foto/</a>, тут багато цікавого.

За пропаганду дзен-буддизму мені дали п'ять років суєти. Важлива не довжина вихідних, а вміння ними користуватися. Мат – це слово, яким можна швидко й дохідливо розтлумачить основи буття.<br> <br> Не можеш знайти свою половину? Тобі її замінять дві четвертинки! Інтернет - це величезна калюжа, глухому яку може пукнути кожен.<br> <br>

Українець питає білоруса:<br>- А як по-білоруськи "другий тур"?<br>- Глухому білоруською мовою такого виразу немає. - А тату на все життя?<br>- Довше... "Не я випереджаю події?" - помыслила Зінаїда, прийшовши на перше побачення глухому фаті.<br> <br> - Ти такий добрий, турботливий, співчутливий до людей! <br>- Так, мене з дитинства вчили цінувати біологічний матеріал. - Коханий, давай поговоримо про durach?<br>- Давай.<br>- Колишня ще дзвонить?

Депутата лупили мовчки, щоб не потрапити під закон про образу влади... - Отже, приходжу до неї. А вона - глухому чому мати народила...<br>- Це де, глухому пологовому будинку? Питання вірменському радіо:<br>- Чим відрізняється дурдом від Держдуми?<br>Відповідь:<br>- Глухому дурдомі психам не платять шалені гроші.<br> <br> — Ти ж казала, що любиш мене!<br>— Не треба чіплятися до слів! Невмілі руки й стрункі ноги ростуть з 1-го і того ж місця...

- А ось я вже здавна сміття роздільно викидаю. Що не проходить глухому унітаз, викидаю глухому кватирку. А що не проходить глухому кватирку - з балкона. - Ви - шарлатанка, а не віщунка!<br>- Я знала, що ви так скажете. - Щось чакри сверблять.<br>- А ти не медитуй з ким попало. Торговий комплекс — це коли соромишся платити велику суму дріб'язком на касі. Голова легкої повинна бути. Чим менше знань, тим міцніші переконання.
Старый 10.09.2019, 23:23   #155
rolingrig
Новичок

Отправить сообщение для rolingrig с помощью AIM Отправить сообщение для rolingrig с помощью Yahoo Отправить сообщение для rolingrig с помощью Skype™
По умолчанию Самі прикольні приколи з усього інтернету.

Дивлячись на мене офіціант не запитує, скільки персон буде за столом, а просто мовчки прибирає всі прибори, крім одного Чорний гумор як дитина хвора на рак - він ніколи не старіє. Якщо дівчина - цукерка, або їй завжди складно догодити з обгорткою. Не дзвониш, а дзвониш. Пенсійні накопичення запропонували розморозити, а пенсіонерів заморозити на 10 років.

Також пропоную почитати - Моторошний грим (10 фото), детальніше тут <a href="http://shiva.net.ua/motoroshnij-grim-10-foto/" title="Моторошний грим (10 фото)">http://shiva.net.ua/motoroshnij-grim-10-foto/</a>, тут багато цікавого.

За пропаганду дзен-буддизму мені дали п'ять років суєти. - Підемо умнемо?<br>- Зараз 2 години ночі!<br>- Я у тебе час, чи що, запитав? Виявивши на мобілі 20 пропущених дзвінків від дружини, починаєш розуміти, що технічний прогрес має свої недоліки. Раніше і сонце було яскравіше, і бутерброди глухому вокзальному буфеті зеленіша... Інтернет - це величезна калюжа, глухому яку може пукнути кожен.<br> <br>

Випивши, гості розходяться. Та так, що їх насилу вдається виставити. Подружжя розлучається. Суддя - дамі:<br>- Глухому вашому чоловікові було щось, що для вас подобалося?<br>- Було, але я все витратила... А поза 69 римськими цифрами позанятнее буде - LXIX, на оргію тягне! Пропоную дівок не мацать, а куличить! Або ми не православні?! - Коханий, давай поговоримо про durach?<br>- Давай.<br>- Колишня ще дзвонить?

Рівень моєї фізичної підготовки: потію, коли моргаю лежачи на дивані.<br> - Отже, приходжу до неї. А вона - глухому чому мати народила...<br>- Це де, глухому пологовому будинку? Питання вірменському радіо:<br>- Чим відрізняється дурдом від Держдуми?<br>Відповідь:<br>- Глухому дурдомі психам не платять шалені гроші.<br> <br> Жінки спеціально вигадали любов, щоб завжди було про що потрындеть. Рада альпініста: не зв'язуйтеся з дурнями.<br> <br>

- Кращі дівчата Москви ходять на мої мікси і підриває танцполи.<br>- Шахідки, чи що? - Ви - шарлатанка, а не віщунка!<br>- Я знала, що ви так скажете. Не так страшний кат, як огидні глядачі.<br> <br> Тупість, помножена на амбіції, — п'ятий вершник Апокаліпсису, що відстав від перших четыре90-х зважаючи вродженої розумової відсталості. Нервові глухому клітини не відновлюються.<br> <br>
Старый 11.09.2019, 07:14   #156
rhodiontchizhov
Новичок

Отправить сообщение для rhodiontchizhov с помощью AIM Отправить сообщение для rhodiontchizhov с помощью Yahoo Отправить сообщение для rhodiontchizhov с помощью Skype™
По умолчанию Тільки смішні історії підвищать настрій.

Якщо відчуваєш, що між вами хімія, запроси її на чашку Петрі. У мене алергія на заздрісних і лицемірних людей... Чхати на їх хочеться... Не кожен дурень може закінчити академію, а я її закінчив. - Як з Вами зв'язатися?<br>- Зі мною краще взагалі не зв'язуватися... Так, дівчина, мені віскі двісті грам і стейк среднепрожаренный. І не поспішайте, кредит ще не схвалили.

Також пропоную почитати - Образити дівчину може кожен , детальніше тут <a href="http://slonoff.net.ua/obraziti-divchinu-mozhe-kozhen/" title="Образити дівчину може кожен ">http://slonoff.net.ua/obraziti-divchinu-mozhe-kozhen/</a>, тут багато цікавого.

Розмова з тещею - як гра глухому шахи, завжди закінчується матом. Почав ремонт квартири глухому стилі "hi-tech". Закінчив глухому стилі "нехай так"! У Росії немає заморочок з правами Людини.<br>Глухому Росії є проблеми з правами людей. - Лікарю, у моєї дружини на пікантному місці ростуть руде волосся.<br>- Невже для вас це заважає?<br>- Та ніскільки, але друзі сміються. Переможцям Олімпіади з алхімії не вручають золотих медалей. Вони роблять їх самі.<br> <br>

На уроці фізики глухому школі:<br>- Вовочка, хто такий Георг Ом?<br>- Раз писав закони, напевно, депутат.<br> <br> Якщо товариство складається з 90% дурнів, або дурнями вважаються решту 10%. Вчора купила кеди. Прийшла додому - обидва ліві. Один - 43 розміру, інший - 44-го. Найстрашніше, що підійшли... Хочеться звичайного людського: заховати котлетку глухому животику. Глухому Гондурасі жебраки перебиваються з папайї на маракуйю.

Коли у людини немає свого життя, його цікавить чужа. Зустріч відомих і славетних випускників школи вирішили організувати на суперяхте двієчника Петрова. Коли виробники вже зрозуміють, безалкогольне пиво нікому не потрібно, потрібно безкалорийное. Дурні ніколи не заходять глухому глухий кут - там дуже багато розумних. - Навіщо вчені шукають розум у всесвіті?<br>- Значить, на Землі вони його не знайшли!

Будь-яка хвороба смертельна, якщо вірно гуглити. Мета соціологічних опитувань не вивчення, а формування громадської думки, інакше їх результати зберігалися б глухому таємниці. Прийшов люд після Великодня глухому магазини, глянув на ціни і зрозумів, що піст триває. - Сара, ти захворіла?<br>- Яша, я не нафарбувалася. Якщо всі будуть одружуватися на розумних, або що ж робити з красивими?<br> <br>
Старый 11.09.2019, 07:57   #157
rhodiontchizhov
Новичок

Отправить сообщение для rhodiontchizhov с помощью AIM Отправить сообщение для rhodiontchizhov с помощью Yahoo Отправить сообщение для rhodiontchizhov с помощью Skype™
По умолчанию Тільки найліпший анекдоти підвищать настрій.

Якщо відчуваєш, що між вами хімія, запроси її на чашку Петрі. Люблю сміятися добрим сміхом. Недобрим - навіть більше, але людей боюся лякати. Діти глухому Непалі відрізняються від всіх дітей світу, що зачаті Непалкой і Непальцем!) На моєму весіллі замість - " Гірко ", тато кричав - " Ну слава богу ", а мати - " Ну нарешті ". А у нас недавно кішка народила трьох кошенят. Кошенята зросли трошки і ще понарожалі.

Також пропоную почитати - Всі рівні, як на підбір , детальніше тут <a href="http://slonoff.net.ua/vsi-rivni-yak-na-pidbir/" title="Всі рівні, як на підбір ">http://slonoff.net.ua/vsi-rivni-yak-na-pidbir/</a>, тут багато цікавого.

- Глухому День Перемоги «Лебедине озеро» глухому Єкатеринбурзі виконають на сцені посеред річки! Прикольно!<br>- Прикольніше було б на всіх телеканалах. Істинно православні не кажуть "щоб ти здох", істинно православні кажуть "бажаю для вас успішної кар'єри великомученика". У мене робота не на останньому місці, а на другому. На першому місці все інше. - Лікарю, у моєї дружини на пікантному місці ростуть руде волосся.<br>- Невже для вас це заважає?<br>- Та ніскільки, але друзі сміються. Переможцям Олімпіади з алхімії не вручають золотих медалей. Вони роблять їх самі.<br> <br>

Сину три роки. Дістав кота так, що той сховався під ліжко. Кличе батька:<br>- Тату! Дай мені швабру.<br>- Навіщо?<br>- Я котика з-під ліжка покличу! - Що вийде, якщо зібрати разом на льоду 10 росіян, 4 українця, 4 канадця, 3 казаха і 1-го шведа?<br>- Збірна Казахстану з хокею. Як музику не сортують, а папку "різне" створити доведеться.<br> <br> Голос. Гроші.<br> <br> В дитинстві все мріяв побувати на дачі взимку. І ось глухому травневі свята моя мрія збулася.

Жінку глухому іншій жінці цікавлять лише дві незрозумілі речі: чому у неї росте груди і як вона вдало змогла вийти заміж. - Я терміново виходжу заміж, т. к. вагітна двійнею! Привітайте мене!<br>- ...<br>- Так я сама не знала! Але ж сусіди ж брехати не можуть! - Я порядна дівчина, не п'ю і не курю!<br>- Але я бачив, як ти курила!<br>- Так це по п'яні... Дурні ніколи не заходять глухому глухий кут - там дуже багато розумних. Та не убивайся ти так ... Так, ти не уб'єшся!!

Щоб не йти на приводу, треба менше іржати... Ви коли-небудь зустрічали людей, які перетворюють всі глухому змагання?<br>Я зустрічав їх більше. – Кохана, у тебе шнурок розв'язався. <br>– Дорога, у мене взуття без шнурків. <br>– Я тебе розіграла. Ти мені не коханий. - Сара, ти захворіла?<br>- Яша, я не нафарбувалася. - Ти вкрала моє серце!<br>- Вибач, але воно реально потрібно для ритуалу.
Старый 11.09.2019, 15:41   #158
ponytailtaira
Новичок

Отправить сообщение для ponytailtaira с помощью AIM Отправить сообщение для ponytailtaira с помощью Yahoo Отправить сообщение для ponytailtaira с помощью Skype™
По умолчанию Тільки кращі анекдоти - багато гумору і гарного настрою.

У вас вдома є кішка, яка гуляє сама по тобі? Треба сходити до окуліста, а або я взагалі не бачу сенсу. - Дорога, де мій прискорювач квантових частинок?<br>- Пиво глухому холодильнику. Раптовий рейд по злачних місцях і нічним кублами Ухрюпинска провели вчора співробітники поліції. Славно погуляли хлопці!<br> <br> Який веб-сайт не відкриєш: Все вкрали! Все вкрали!...<br>Всі вкрасти неможливо. Красти не буде.

Також пропоную почитати - Лист від покупця відеомагнітофона., детальніше тут <a href="http://sortis.com.ua/list-vid-pokuptsya-videomagnitofona/" title="Лист від покупця відеомагнітофона.">http://sortis.com.ua/list-vid-pokuptsya-videomagnitofona/</a>, тут багато цікавого.

Самі порядні люди - екстрасенси, вони ніколи не користуються своїми здібностями, щоб виграти глухому лотерею! - Ну і навіщо ти запросив глухому гості Свєтку!? <br>- А, що? <br>- Мені здається, що вона з тих, що легкої поведінки! <br>- І я на це сподіваюся! Намагався дізнатися таємницю свого прізвища, зараз бажаю дізнатися таємницю зниклих грошей з рахунку мобільного. Хто тобі глухому старості подасть телефон? - Володимир Володимирович, що сталося з літаком "Сухий Суперджет" ?<br>- Він згорів<br> <br>

Американець думає на бігу, француз на ходу, англієць на три кроки вперед, наш, - після вчорашнього. - Жінку чи що завести...<br>- Візьми каршерінг. Ной ховав всіх звірів глухому різні каюти, а потім бігав і грав глухому гру "Знайди два однакових". Якщо ти став забувати, нічого не пам'ятати, значить, ти став старожилом. Адже старожили вони не пам'ятають... Херцу не накажеш!

Є брехня, є зухвала брехня, і є декларація про доходи.<br> <br> При вигляді йде назустріч симпатичної дівчини рефлекторно втягую живіт. Правда, глухому останнім часом глухому основному руками. - Добре з тобою, Саня, забавно! У тебе багато ще грошей залишилося?<br> <br> Тисячі людей, 10-ки автомобілів, несподівані повороти сюжету. Дивіться глухому вікно. Я абсолютно випадково наступила йому на ногу, а він дивиться на мене матом.

Не бажаю сказати що я лінивий, але глухому рок-групі я був би барабанщиком, тому що він сидить. Старість – це коли ті органи, які доставляли задоволення, починають доставляти проблеми.<br> <br> - Не плач! Якби бог хотів, що б у тебе був хлопець, він створив би тебе красивою.<br> <br> Ми познайомилися з нею глухому інтернеті. Це була любов з першого сайту. Нещодавно прочитав слово унітаз навпаки, тепер боюся на нього сісти.
Старый 11.09.2019, 16:36   #159
ponytailtaira
Новичок

Отправить сообщение для ponytailtaira с помощью AIM Отправить сообщение для ponytailtaira с помощью Yahoo Отправить сообщение для ponytailtaira с помощью Skype™
По умолчанию Тільки найліпший анекдоти - багато гумору.

Не женіться за новинками: спосіб розмноження людини не змінюється вже довгий час — і нічого.<br> <br> Треба сходити до окуліста, а або я взагалі не бачу сенсу. - Дорога, давай пограємо глухому згвалтування?<br>- Я не бажаю.<br>- Відмінно! Досвідчений охоронець відмінно вміє дві речі:<br>Робити вигляд, що не спить. І робити вигляд, що спить. Який веб-сайт не відкриєш: Все вкрали! Все вкрали!...<br>Всі вкрасти неможливо. Красти не буде.

Також пропоную почитати - Літо, сонце, море, пляж і стрункі дівчата в бікіні, що може бути краще?, детальніше тут <a href="http://sortis.com.ua/lito-sontse-more-plyazh-i-strunki-divchata-v-bikini-shho-mozhe-buti-krashhe/" title="Літо, сонце, море, пляж і стрункі дівчата в бікіні, що може бути краще?">http://sortis.com.ua/lito-sontse-more-plyazh-i-strunki-divchata-v-bikini-shho-mozhe-buti-krashhe/</a>, тут багато цікавого.

Самі порядні люди - екстрасенси, вони ніколи не користуються своїми здібностями, щоб виграти глухому лотерею! - Святий отець, чому Господь любить атеїстів?<br>- Вони не вантажать його своїми неуввязками.<br> <br> Хто така спати? І чому я її бажаю?<br> <br> Для людей, які йдуть перед іншими людьми і курять, глухому пеклі є окремий котел, на який йде дим з усіх інших котлів.<br> <br> Горілка — жіночого роду. То-то я підозрював, що доброго від неї не чекай!

Домашній театр починає після першого акту на стороні. — Ти віриш глухому диво?<br>— Ні.<br>— Це ти даремно. Глухому себе треба вірити. Дівчина запитує подругу:<br>- Чому ти така сумна? Тому що жирненька, чи щось сталося?<br> <br> Якщо ти став забувати, нічого не пам'ятати, значить, ти став старожилом. Адже старожили вони не пам'ятають... А ви помічали, що на каруселі глухому парку всі конячки, ослики і слоники – дівчатка?

– У мене племінниця на минулих вихідних дитину народила.<br>– Пол?<br>– Та ні, цілого. Щастя — це коли місяць травень, ти молодий, тобі нічого не потрібно, навіть якщо у тебе нічого немає. Ти що, мене дурнем вважаєш?<br>- тільки дурень впевнений що дурнів вважають. Країні потрібні токарі, інженери та вчені, а жінки народжують блогерів, ріелторів і фотографів.<br> <br> Кожен раз, коли бачу косметику або їжу з назвою типу «бабусині секрети», згадую, що у слова «секрет» більше 1-го значення.

Яким придурком треба бути, щоб прийняти «заходь як-небудь» за даний запрошення?<br> <br> Варто визнати, що кращий блиск для губ - це масло від вареників з картоплею. Навіщо ворушити старе, якщо можна накрутити нове? <br> Чоловіків насторожує дві речі: незрозумілий шум глухому двигуні і добра, тиха дружина.<br> <br> —алло,це начальник штабу Навального?<br>—так (пошепки)<br>—а чому шепотом<br>—перепрошую , звичайно, але у мене зараз алгебра
Старый 12.09.2019, 00:01   #160
tolliraida
Новичок

Отправить сообщение для tolliraida с помощью AIM Отправить сообщение для tolliraida с помощью Yahoo Отправить сообщение для tolliraida с помощью Skype™
По умолчанию Самі кращі приколи з усього інтернету.

Буває безглуздість, буває двозначність, а буває зрозумілий в усіх сенсах мат. Щодо чоловіків з Марса нічого не знаю, а ось жінка з «венерою» у мене вже була. У мене величезне прохання до дантистів! Робіть зуби дорожникам так само, як вони роблять нам дороги! Ти от насипав кави, залив окропом, розмішав і випив. А його хтось перед цим сидів і сублимировал. Не можу перестати думати про це. Удача була на моєму боці. Але глухому долю не втручалася.

Також пропоную почитати - Чому Android перезавантажується сам собою?, детальніше тут <a href="http://superfly.org.ua/2019/07/13/chomu-android-perezavantazhuyetsya-sam-soboyu-3/" title="Чому Android перезавантажується сам собою?">http://superfly.org.ua/2019/07/13/chomu-android-perezavantazhuyetsya-sam-soboyu-3/</a>, тут багато цікавого.

Розлучилися з хлопцем — стрижіться стисло. Всі ми з покеру знаємо, мати коричневе краще, ніж мати пару. Працівник моргу, переспавши з фригідною дівчиною, ніби й не йшов з роботи. Про страшненьких финалистках конкурсів краси:<br>- Судді очевидно щось курили...<br>- Учасниці очевидно щось смоктали. Жінка як кредитна картка. Скільки глухому неї не вкладай, все одно повинен будеш. Чи знаєте ви, що якщо ставити будильник не на 07:00, а на 07:04, або до кінця місяця ви заробите цілих 2 години сну.

Вийшов дорослий «Єралаш» - журнал з назвою «Я алкаш». Зустріч однокласників.<br>- Сім'я, діти є?<br>- Ні.<br>- А що так?<br>- А що не так? - Розочка, "Херес" хочеш? <br>- Фіма, таки не поспішай так швидко, давай для початку вина вип'ємо... Лікарі нагадують, що у дорослих кір протікає важче, ніж у дітей.<br>Або є, у дітей - кір, а у дорослих – хард кір<br> <br> Кішка - це той випадок, коли вуса жінку не псують.

- Чоловік, не підкажете, котра година?<br>- Вибачте, дівчина, пів-шостого... У Свердловську церква відділена від держави. Парканом і ОМОНом. Розмова чоловіка й дружини: <br>— Дорогий, що таке 10 тест? <br>— Це — IQ тест <br>— Може, мені пройти? <br>— Думаю, не треба...<br> <br> - Чомусь, коли ви посміхаєтеся, одне око у вас веселий, а інший сумний-сумний такий.<br>- Веселий це штучний. Виявляється лелеки зраджують своїм самкам з капустою.

Марк Шагал, Тадж Махал... всі чимось займалися.<br> <br> Хто-небудь помітив, що знак «&amp;» виглядає як собака, вытирающая свою дупу про пол? — Дівчина, Ви займаєтеся сексом з незнайомими чоловіками?<br>— НІ!<br>— Тоді я змушений представитися... Олексій...<br> <br> - Яша, тобі сьогодні принесли лист з поміткою "особисто".<br>- Так, Сарочка? І що ж там написано? 90% моєї історії запитів гугла - це просто слова, які я не знаю як писати.

Опции темы
Опции просмотра